Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ünye Ticaret Merkezi hızla sürüyor

Ünye Belediyesi’nin en önemli projeleri arasında yer alan Ticaret Merkezi inşaatı hızla sürüyor.
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, en önemli projelerden biri olan ticaret merkezi inşaatından incelemelerde bulundu. Müteahhit firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Çamyar, çalışmaların hızla ilerlediğini ve inşaatın planlanandan daha önce bitirileceğini söyledi.
Başkan Çamyar, şu açıklamayı yaptı: “Gördüğünüz gibi iş merkezi inşaatımız iş planına uygun bir şekilde ilerliyor. Öncelikle burada 3 kat, deniz seviyesinin de 9 metre altına inilmek sureti ile alan 92 adet kazık çakılmış oldu. İlk başta hiç kimse böyle bir inşaatın yapılabileceğine inanmıyordu. Biz olmazları olur yapan bir belediyecilik anlayışını Ünye’de hakim kılmaya gayret ediyoruz. Teknik ekipten aldığımız bilgi neticesinde yılbaşına kadar platform tamamlanmış olacak. Ocak 2017 sonu itibariyle de tamamen sıfır kotuna kadar gelinmiş olacak. Biz inşaatın bitim süresini 2018’in ortaları gibi planlarken, biraz daha gayretli çalışmayla daha erken bitirileceğini anlıyoruz. Burası gerçekten tam bir yaşam merkezi olacak. Kapalı otoparkıyla, çocuk oyun alanlarıyla, sinema salonları ile yeme içme bölümleriyle ve mağazalarıyla sadece Ünye’mize değil civar ilçelere de hizmet verecek olan tam bir sosyal yaşam alanı olacak.”

Bir önceki yazımız olan Ordu Valisi Balkanlıoğlu'na Ziyaretler başlıklı makalemizde Balkanlıoğlu, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir