Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tanju Çolak’tan teröre lanet

Eski milli futbolcu ve gol kralı Tanju Çolak, Kayseri’deki terör saldırısını lanetlediğini açıklayarak, “Gereken cevabı Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk devleti inanıyorum ki en kısa sürede bu hainlere kat ve kat verecektir” dedi.
Eski milli futbolcu Tanju Çolak, Ordu’nun Altınordu ilçesinde ismini taşıyan futbol akademisini ziyaret etti. Burada çocuklarla sohbet eden, fotoğraf çektiren Tanju Çolak, onlara öğütler verdi. Gazetecilere de açıklamalarda bulunan Çolak, Kayseri’deki terör saldırısını lanetleyerek, “Ateş düştüğü yeri yakıyor. Çok üzgünüm” dedi.
Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini belirten Çolak, “Bu vatan bizim. Bu vatana sahip çıkmamız lazım. Ben elimden gelen her şeyi yapıyorum, yapacağım da. Başka bir memleketim yok. Bu vatan benim memleketim. Bu vatanın var olması için, ayakta durabilmesi için Tanju Çolak olarak, bir birey olarak elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Devletimin yanındayım. Devletime sahip çıkacağım. Allah sabırlar versin diliyorum. Gerçekten bu süreç herkes için zor, biliyorum ama ateş düştüğü yeri yakıyor. Aileler bin perişan. Çok yaralımız var. Ama bunlar da geçecek, geçmek zorunda. Biz bunlara karşı tek vücut olmalıyız, tek ses olmalıyız. Sokaklara çıkıp haykırmalıyız, bağırmalıyız. Tepkimizi koymalıyız. Bunların hepsini bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak yapmalıyız. Yaptıkları yanına kar kalmayacak. Gereken cevabı Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk devleti inanıyorum ki en kısa sürede bu hainlere kat ve kat verecektir” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Ünye Ticaret Merkezi hızla sürüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri