Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden 2. İmam Hatip Lisesi

Ordu’nun İkizce ilçesinde Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen 18 derslikli İmam Hatip Lisesi’nin çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Altınordu ilçesine yapılan İmam Hatip Lisesi’nin ardından İkizce’ye de yeni bir eğitim kurumu kazandıracaklarını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Altınordu ilçemize çok güzel bir İmam Hatip Lisesi kazandırmıştık. Şimdi de İkizce ilçemizde 18 derslikli yeni bir İmam Hatip Lisesi inşa ediyoruz. Bodrum ve zemin katı betonarme tavan döşemesi yapılan ve birinci katındaki tavan çalışmaları devam eden okulumuzu inşallah 2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye hazır hale getireceğiz” dedi.
Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencilerin daha iyi bir eğitim alabilmesi için tüm imkanını seferber ettiğini ifade eden Başkan Enver Yılmaz, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza güzel bir Ordu bırakmak için titiz bir çalışma içinde olduklarını ve eğitime katkı sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

18 derslikli olacak
18 derslikli İkizce İmam Hatip Lisesi, toplam 4 bin 258 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilecek. Her bir katı 670 metrekare büyüklüğünde olacak 5 katlı okul binasında çok amaçlı salon, laboratuvar, bilgisayar odası, bay ve bayan mescidi, şadırvan, 2 öğretmenler odası, rehberlik odası, 6 adet yönetici odası, kantin ve mutfak bulunacak.

Bir önceki yazımız olan Zor: "Üyelerimiz can suyu kredisinden faydalansın" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri