Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Minik öğrenciler kimsesiz çocuklarla buluştu

Fatsa Anaokulu öğrencileri ‘Değerler Eğitimi’ projesi kapsamında Ünye Sabancı Çocuk Evleri Sitesi’nde kimsesiz çocuklarla bir araya geldiler.
Minik öğrenciler kimsesiz çocuklarla biraya gelerek evlerinde aileleri ile birlikte yaptıkları kurabiyeleri ve pastaları paylaştılar. Değerler Eğitimi kapsamında ‘Sevgi’ konulu proje kapsamında minik öğrenciler kimsesiz çocuklarla oyuncaklarını paylaştılar.
Değerler eğitimi kapsamında Ünye Sabancı Çocuk Evleri Sitesi’ne gittiklerini belirten okul müdürü Şükriye Kurt, “Öğrencilerimizle her ay farklı etkinlikler yapıyoruz. Bu kapsamda kimsesiz çocuklarla bir olmak istedik. Velilerimizle birlikte öğrencilerimiz kendi yaptıkları pastaları börekleri oradaki çocuklarımızla paylaştılar. Çok mutlu olduk. Birlik ve beraberlik örnekleri verdiler. Bu tür etkinliklerimiz eğitim öğretim döneminde devam edecektir” dedi.

Bir önceki yazımız olan ‘Geçmişten Gelen Oyuncağım’ projesi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri