Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Karadeniz’de sadece Fatsa’ya yapılacak

Ordu’nun Fatsa ilçesine İstanbul Kızılay Şube Başkanı İlhami Yıldırım’ın desteği ile 380 metrekarelik alana 8 derslikten oluşacak modern bir anaokulu yapılacağı bildirildi.
Yapılacak olan anaokulu için Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde bir protokol imzalandı. Protokol imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban Karataş, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu ve Fatsa Kızılay Derneği Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları katıldı.
Fatsa Kızılay Derneği Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları protokol töreni sonrası yaptığı açıklamada, “Türkiye’de ilk etapta 6 adet anaokulu yapılacak. Bu 6 okuldan Karadeniz Bölgesi’nde sadece Fatsa’ya yapılacak. İstanbul Kızılay Şube Başkanı İlhami Yıldırım ile görüşmeler neticesinde buraya bir okul yapma kararı alındı. Bu güzel hizmetin Fatsa’ya gelmesine vesile olduğumuz için mutluyuz. Önümüzde ki eğitim öğretim döneminde okulumuz eğitime başlayacak. Dumlupınar Mahallesi’nde okulumuz yapılacak. 8 derslikten oluşuyor ve toplamda 380 metre kare alana yapılacak” dedi.
Protokol imza töreninde hazır bulunan Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu ise yaptığı açıklamada, “Emekleri için Kızılay Fatsa Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları’na, İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım’a ve Kızılay ailesine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Anlayan: "Terörün her türlüsünü lanetliyoruz" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri