Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Fen Lisesi mezunlarından örnek davranış

Fatsa Fen Lisesinin eski mezunları bir araya gelerek ihtiyaç sahibi öğrenciler için ‘mezun fonu’ oluşturdular
Organizasyon temsilcisi olan ve halen Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi üçüncü sınıf öğrencisi Nihat Karabacak gerçekleştirdikleri kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, Fatsa Fen Lisesinden 2014 yılında mezun oldum. O dönemden bu güne böyle bir düşüncemiz vardı. Şuan böyle bir oluşumun içine girdik. İleride hedefimiz büyük. Çeşitli üniversitelerde güzel meslek dallarında okuyan arkadaşlarımız var. İnşallah mezun olduklarında, mesleklerini ellerine aldıklarında mezun olduğumuz lisemizde okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilerimize mezun fonu veya dernek kurmak amacındayız. Bunu organize edecek gurubumuzda var. Her geçen yıl mezunlarımızın katılımı ile büyüyeceğiz. Bu bir başlangıç oldu. Fazla arayı soğutmadan mezunlarımızla, öğretmenlerimizle bir araya geleceğiz. Okuyan öğrencilerimize faydalı olmaya çalışacağız” dedi.
Fen Lisesi Müdürü Şenol Yılmaz ise yaptığı açıklamasında, “Mezun öğrencilerimizin bu girişimlerini okulum adına gönülden destekliyorum. Öğrencilerimizin ileride daha büyük projelerle karşımıza çıkacaklarından eminim. Hepsine teşekkür eder, gözlerinden öpüyorum. Başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Ordu Bakan Akdağ Türkiye'de Hala Doktor Sayımız Istediğimiz Orana Ulaşmadı başlıklı makalemizde Akdağ, Ankara ve Bakan hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri