Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Fatsa’da “Sevgi Bohçası Projesi” protokolü imzalandı

Ülke genelinde Türk Kızılayı tarafından uygulanan ve ihtiyaç sahibi ailelere yönelik olan Sevgi Bohçası Projesi Fatsa’da da hayata geçiyor. Kızılay Şube Başkanı Erdi Şevketoğuları’nın koordinatörlüğünde uygulanacak projenin işbirliği protokolü Fatsa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Nurdoğan Karadağlıoğlu ile Fatsa Kızılay Şubesi arasında imzalandı.

Sevgi Bohçası Projesi’nin genel amacı ile ilgili kısa bir bilgi veren Kızılay Fatsa Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları, il ve ilçelerde bulunan hastanelerde doğum ünitelerinde bebek sahibi olan ve maddi imkânsızlık içerisindeki ailelerin bebek beslenme ve bakımına yönelik temel aynı ihtiyaçlarını karşılamak olduğu söyledi. Şevketoğulları, “Kızılay iyilik koşusunda kaynak oluşturmayı hedeflediğimiz projelerden biri Sevgi Bohçası. Bu proje kapsamında doğum sonrasında anne ve bebek için gerekli en temel ihtiyaçlar karşılanıyor. Sevgi Bohçası Projesi kapsamında yapılan bağışlar kadar sevgi bohçası temin ediliyor. Toplanan bağışlarla alınan bohçalar sahiplerine teslim ediliyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan Anlayan: “Orta Büyük Cami yerine yeni cami yapma kararı alındı" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir