Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Fatsa’da sanayi alanı talebi

Fatsa Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar Salman, sanayilerinin dolduğunu, yeni bir sanayi alanının oluşturulması için yetkililerden yardım beklediklerini söyledi.
Serdar Salman yaptığı açıklamada, gün geçtikçe büyüdüklerini, birlik ve beraberlik içinde ticaretlerinin devam ettiğini anlattı. Salman, “Kendini geliştiremeyen esnaf maalesef kepenk kapatıyor. Bölgeye hitap eden ve 7 ilçeye hizmet veren bir sanayiyiz. 720 iş yerimiz var ve hepsi bu iş yerlerimizin dolu. Ciddi bir sanayiye ihtiyacımız var. Gerçekten her gün farklı dallarda farklı iş kollarında iş yerleri açılıyor ve artık sanayi sitemiz bu durumu karşılamıyor. Şehir içinde de çok esnaf var sanayimize gelmek isteyen. Fakat yer olmadığı gelemiyorlar. Yetkililerden, çevre yoluna denk düşen bir yere orta ölçekli bir sanayinin kurulmasını talep ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Numan Kurtulmuş: ”Fındıkta lisanslı depoculuğa geçilecek” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri