Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Fatsa’da buz kırma çalışması

Fatsa Belediyesi Çevre ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri buz kırma ve temizleme çalışmalarını sürdürüyor.
Ekipler özellikle vatandaşların en çok yürüdükleri Fatsa şehir merkezinde bulunan kapalı caddelerde ve kamusal alanların çevresinde buz kırma çalışmalarına ağırlık veriyor. Şehir merkezinde ve kamusal alanların çevresinde buz kırma ve temizleme çalışmaları devam ederken, Fen İşleri Müdürlüğünü bağlı iş makineleri de merkez mahallelerde ve kırsalda kar temizleme ve yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan bölgede son yılların en ağır kış şartlarından birinin yaşandığını belirterek, “Bölgemizde 30 Ocak Cuma günü başlayan kar yağışı 1 Şubat 2017 Salı gününe kadar aralıksız devam etti. Kar yağışı devam ederken tüm ekiplerimiz gece gündüz demeden iş makineleri ile kapanan yolları açarak karla mücadele çalışması yaptı. Kar yağışı tamamen durduktan sonra da bir yandan yol açma çalışmaları devam ederken insan gücü ile bir yandan şehir merkezimizde insanların en çok gezdiği caddelerde buz kırıyor. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gidecekleri yerlere sorunsuz gidebilmeleri için büyük bir gayret gösteriyor. Ben fedakarca görev yapan tüm ekiplerimizi yürekten kutluyorum çünkü yaptıkları iş gerçekten çok zor” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gripten korunmanın yolları başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri