Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Fatsa’da “Bir Kitap Da Sen Anlat” yarışması

Öğrencilerin, Türkçe dil seviyesini görmesini sağlamanın amaçlandığı yarışmada öğrenciler özenle okuduğu kitapları jüri karşısında en iyi şekilde anlatmak için yarıştılar. Bir diğer hedefin ise kendine güven duygusunu geliştirmek, Türkçeyi doğru kullanma şuurunu kazandırmak, hitabet gücünü geliştirmek ve okulunu temsil etme sorumluğunu geliştirmek amacı doğrultusunda düzenlenen “Bir Kitap Da Sen Anlat” yarışması, Fatsa Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.

“Bir Kitap Da Sen Anlat” yarışmasında öğrenciler büyük bir özgüvenle sahneye çıkarak hitabet hünerlerini sergilediler. Yarışmalarda Jüri’den 95 puan alarak Fatsa Merkez Ortaokulu öğrencilerinden Aysel Ada Topur birinci oldu.

Yarışmada dereceye giren öğrencisi Aysel Ada Topur’u ödüllendiren Fatsa Merkez Ortaokulu Müdürü Şinasi Karataş, Öğrencimiz gerçekten yarışmada iyi performans sergiledi ve okulumuza birinciliği getirdi. Kendisini tebrik ediyorum şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Ünye Devlet Hastanesine 6 hekim atandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri