Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Fatsa HEM meslek sahibi yapıyor

Fatsa Halk Eğitim Merkezi(HEM) Müdürü Barış Semih Yazıcı, açtıkları kurslarla kişileri meslek sahibi yapmaya çalıştıklarını söyledi.
Barış Semih Yazıcı yaptığı açıklamada, “Birçok farklı alanda açılan kurslarla kişilere hem meslek edindirmeyle hem de kişisel hobi kurslarıyla veya farklı kurslarla kişi yararına hizmet etme yönünde çalışıyoruz. Merkezimizde tadilatlar yaparak halkın ihtiyacına göre değişiklikler yaptık. Açılan kurslara gösterilen ilgi gün geçtikçe artıyor. Bunun nedeni ise ilçemizin gün geçtikçe nüfusunun artmasıdır. Yabancı dil kurslarımız, kültür sanat kurslarımız, büro yönetimi ve sekreterlik kurslarımız, el sanatları kurslarımız, hasta ve yaşlı hizmetleri kursu, müzik ve gösteri kursları, kişisel gelişim kursları, güzellik hizmetleri kursları, yiyecek ve içecek kursları, çocuk gelişimi kursları, bilişim teknolojileri kursuları ve grafik tasarım kursları en çok ilgi gören kurslarımız oldu. İstek ve talebe göre kursları açıyoruz. Eğitim kadromuz da kaliteli ve eğitimi iyi veren kişilerden oluşuyor” dedi.
Kurslara katılan Büşra Baygın isimli vatandaş ise yaptığı açıklamada, “Kendim ev hanımıyım ve bir şeyler öğrenmek için Fatsa Halk eğitim Merkezimize başvurdum. Birçok dalda açılan kurslara katıldım ve farklı yeni şeyleri öğrendim. Evinde boş duran hanımlara sesleniyorum. Gelip burada açılan kurslardan yararlansınlar” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Ordu Ticaret Borsası'nın Büyük Başarısı başlıklı makalemizde Ab, Altınordu ve Avrupa Birliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri