Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Esnaftan 2. Ordu ve Emniyete ziyaret

Keskin beraberinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ve esnaf odası başkanlarının bulunduğu heyet ile birlikte 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon komutanı Tümgeneral Asım Kocaoğlu’nu ziyaret ederek, bombalı saldırı ve terörlü mücadelede şehit düşen askerlerden dolayı taziyelerini bildirdiler. Keskin, ziyarette esnaf ve sanatkar camiasının terörle mücadele devletinin ve güvenlik güçlerinin yanında olduğunu ve terörlü mücadele konusunda yapılan çalışmaları sonuna kadar desteklediklerini belirtti.

Keskin ve oda başkanları daha sonra Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’ı ziyaret ettiler. Burada konuşan Keskin, Dış güçler ve içerdeki işbirlikçileri ülkemizi Suriye’ye döndürmek için ellerinden gelen çabayı gösteriyor. Ama Türk milleti Osmanıl ve cumhuriyet döneminden beri ayakta durmuş ve mücadelesinin kararlılıkla sürdürmüştür. Türk milleti ayakta duracak, ezanına, bayrağına, vatanına, askerin eve polisine sahip çıkacaktır. Biz esnaf ve sanatkar camiası olarak son dönemlerde, özelikle İstanbul-Beşiktaş’ta ve Kayseri’de yaşanan bombalı terör saldırılarından dolayı Emniyetimize başsağlığına geldik. Allah şehitlerimize rahmet eylesin,. Ailelerine sabır versin, devletimizin, polisimizin ve askerimizin, milletimizin başı sağ olsun. Hiç kimse birlik ve beraberliğimizi bozamayacak. Bozmaya da biz müsaade etmeyeceğiz. Bu olaylar bizi daha da kenetleyecek ve birleştirecektir, ayrıştırmayacak, birleştirecektir. İnşallah bu umuttayız. Türk milletine güveniyoruz. 15 Temmuz’da nasılki, Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadesi ile ‘2. Bir kurtuluş savaşı’ dediği gibi, bu 2. Kurtuluş Savaşını da Türk milleti birlik ve beraberlik içinde aşacaktır. Silahla yapamadıklarını ekonomi ile yapmak istediler, onu da başaramadılar. Sayın cumhurbaşkanımız dünyaya örnek olacak temeller atıyor ve açılışlar yapıyor. Cenab-ı Allah polisimize, askerimize ve milletimize zeval vermesin. dedi.

Bir önceki yazımız olan Minik yüreklerden büyük destek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri