Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Engin Tekintaş: “Bu millet darbelerle yıkılmaz”

Ankara’da bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 15 Temmuz akşamı darbeciler tarafından bombalanan TBMM’yi ziyaret ederek, Bu millet darbelerle yıkılmaz dedi.
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 15 Temmuz akşamı darbeciler tarafından bombalanan TBMM’ye ziyarette bulundu. Mecliste yıkılan alanları inceleyen Başkan Tekintaş, milletvekilleri ile görüştü.
Ziyaret sonrası bir değerlendirme yapan Başkan Engin Tekintaş, Gazi Meclisimizde bombalanan yerlerde gördüklerimiz karşısında dehşete düştük. Bu devletin uçağıyla, helikopteriyle, tankıyla, silahıyla bu milletin vekillerini, yöneticilerini, halkını öldürmek amaçlı böyle saldırılar nasıl yapılır. Akıl alır şey değil. Düşman olsa böyle yapmazdı. Ama bu millet her şeyin farkında. Bu millet, düşmanını da dostunu da gayet iyi biliyor. PKK’nın FETÖ’cünün, PDY’sinin arkasında dost görünümlü düşmanların kimler olduğunu bu millet çok iyi biliyor. Bu millet, böyle kalkışmalarla asla yılmaz, yıkılmaz diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan AK Parti Ordu İl Teşkilatının Referandum Çalışmaları başlıklı makalemizde AK, Çalışmaları ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri