Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Cinoğlu’na veda yemeği

Fatsa’da bir restoranda düzenlenen programa, Milli Eğitim şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Programda yaptığı konuşmada Fatsa’da 3 yıl görev yaptığını anımsatan Ekrem Cinoğlu, Fatsa insanıyla, doğasıyla, kültürüyle, örfüyle, adediyle mükemmel bir şehir. Görev sürecim boyunca gitmediğim, ulaşmadığım öğretmen arkadaşım kalmadı. 3 yıl boyunca gerek temsil ettiğim kurumumun gerekse diğer kurum amirlerimizle çok güzel diyalog içerisinde olduk. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz de 3 yıl boyunca bayrağı yere düşürmeden elimizden geldiğince hizmet etmeye gayret ettik. Şimdi de yeni arkadaşlarımız bu bayrağı teslim aldı. Yeni görev yerimizde artık elimizden geleni yapacağız. Görev hayatımda her çalışmamda bana destekler veren eğitim camiası çalışanlarına çok teşekkür ediyor, hakkınızı helal etmenizi istiyorum” dedi.

Müdür Ekrem Cinoğlu’na ilk okul öğretmeni 3 yıllık görev süresince eğitim alanında yaptığı hizmetlerden dolayı plaket ve teşekkür belgesi takdim ederken eğitim çalışanları da Cinoğlu’na çeşitli hediyeler verdiler.

Bir önceki yazımız olan Ordu Büyükşehirde yoğun tempo başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri