Ordu Haberleri, Ordu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Anlayan: “Evet kampanyasında büyük bir teveccüh görüyoruz”

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, referandum çalışması kapsamında Özel Sanayi Sitesi’nde hem esnaflarla bir araya geldi hem de Hasan Aydemir Camisi inşaatında incelemelerde bulundu. Başkan Anlayan’a Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, Özel Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Yusuf Kaynar ve belediye meclis üyeleri eşlik etti. Anlayan, esnaf ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada özellikle Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi sürecinde vatandaşlarla bir araya gelmeye çalıştıklarını belirterek, “Onlara bu süreci anlatmaya ve paylaşmaya çalışıyoruz. Ülkemizin bekası için özellikle istikrar için yollara bir defa daha düştük. Bu anlamda ‘evet’ kampanyasını tüm vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Vatandaşlarımızdan bir teveccüh görüyoruz ve bu bizi milletimiz adına, memleketimiz adına mutlu ediyor” dedi.

“Fatsa’dan güçlü bir evet çıkacak”

16 Nisan’da yapılacak olan referandumda Fatsa’dan güçlü bir şekilde evet çıksın istediklerini ifade eden Başkan Anlayan, “Bunu da Fatsa’da birebir, kapı kapı gezerek anlatmaya çalışıyoruz. İnşallah güzel bir netice ile Fatsa’da ‘evet’ çıkacak kanaatindeyiz. Ben şimdiden ülkemiz için memleketimiz için milletimiz için en iyi neticenin çıkmasını temenni ediyorum. Ordu inşallah Türkiye’yi ve bu milleti tabii ki Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı mahcup etmeyecek. Burada bir de cami yapıldı. Cami inşaatı son aşamaya geldi. Camide de incelemede bulunduk. İnşallah Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz beyin Fatsa programı olduğunda onunla beraber caminin açılışını gerçekleştireceğiz çünkü Büyükşehir Belediyemizin caminin çevre düzenlemesine ciddi bir katkısı oldu. İnşallah burası o günkü programımız da açılışı yapılarak hizmet vermeye başlayacak. Bir defa daha bugünkü misafirperverliklerinden dolayı Özel Sanayi esnafımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Fındık üreticilerine ’nitrat gübre’ uyarısı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri